ΛΑΚΩΝΙΑ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

(12η αγωνιστική)
1. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 28/01/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)
3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α.
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)
6. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
 
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(12η αγωνιστική)
7. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
9. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 29/01/23 10:45 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
10. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
 
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(12η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 28/01/23 00:00 0-3 α.α.
12. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
14. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:15 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.
 
Κ 16
(6η αγωνιστική)
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 28/01/23 09:30 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
16. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 28/01/23 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(11η αγωνιστική)
17. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 29/01/23 12:00
18. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 29/01/23 12:00
19. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00
20. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 29/01/23 15:00
22. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00
23. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00
 
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
24. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/01/23 15:00
25. ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 29/01/23 15:00



Σχόλια

ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

NEOPTIC

EVROTAS CLEAN

ESTHIQUE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

BANNER 1

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE