ΛΑΚΩΝΙΑ: ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 8/1/2023


Α΄ Κατηγορία

(9η αγωνιστική)
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 1-2
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-0
3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 0-6
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 2-8
5. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-2
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 08/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α. 2-1

Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 10-1
8. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 08/01/23 10:45 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-2
9. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 1-0
10. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 2-2

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 07/01/23 00:00 0-3 α.α.
12. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΙΑΤΩΝ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 1-3
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 08/01/23 10:45 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-2
14. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 08/01/23 10:45 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-0

Κ 14
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 07/01/23 11:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 0-7

Κ 16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 10:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-1

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 0-2
18. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Σάββατο 07/01/23 15:00 1-2
19. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Σάββατο 07/01/23 15:00 1-2
20. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 08/01/23 13:00 1-0
21. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 08/01/23 15:00 1-1
22. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 08/01/23 15:00 1-1
23. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ" Κυριακή 08/01/23 15:00 3-0

Σχόλια

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις

"Με θλίψη πληροφορηθήκαμε ότι... "

"Με λύπη μας ενημερωθήκαμε για την εκδημία δύο εξαίρετων συναδέλφων..."

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS PIZZA

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ