![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhiZec7nh_UYjhg823T7-BpsWNF-mwgXcPuPqMbmR8VWFMotZOAu9hxKLMdDRLpo6660mlYM8skRW02uyXfiBxbnAg4q0K9LqGg-ykzW_2205H7zDDg2EAtJESUaknhWiGp8cU7_ysanWGSZL5HjS-reDs-sMgYQvIszP3XWZkBaFD6DmmT6Bi6dO-b/s320-rw/ekdilosi_skala_1_2023.jpg)
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ στον Δ. ΕΥΡΩΤΑ
Η Οργάνωση Μελών ΣΥΡΙΖΑ-Π.Σ. του Δ. Ευρώτα θα πραγματοποιήσει Ανοιχτή Εκδήλωση με θέμα «οι έξι προτεραιότητες», όπως αυτές παρουσιάστηκαν στην ΔΕΘ-2022 από τον Αλέξη Τσίπρα, την Κυριακή 22 Ιανουαρίου και ώρα 11:00 π.μ. στο Ξενοδοχείο Νεφέλη στη Σκάλα Λακωνίας.
Ομιλητές της εκδήλωσης θα είναι:
1. Κώστας Αρβανίτης, ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ.
2. Σταύρος Αραχωβίτης, βουλευτής Λακωνίας και τομεάρχης αγροτικής ανάπτυξης του ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ.
3. Παναγιώτης Στέφανος, μέλος της κεντρικής επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ.
Ταυτόχρονα, η Οργάνωση Μελών του Δ. Ευρώτα θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα της όπου είστε όλοι καλεσμένοι να αλλάξουμε ευχές για μια καλλίτερη χρονιά!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου