ΛΑΚΩΝΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 15/1/2023

 


Α΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 5-1
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 7-0
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 6-0
4. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 2-1
5. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-4
6. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 6-1

Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-1
8. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 1-4
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α. 1-7
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-2

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 14/01/23 00:00 0-3 α.α.
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-0
13. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 3-2
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-2

Κ 14
(4η αγωνιστική)
15. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 11:30 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-1

Κ 16
(5η αγωνιστική)
16. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-0
18. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-0

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
19. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 15/01/23 13:00 1-1
20. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 2-0
21. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 0-2
22. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 3-0
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 2-0
24. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 5-0
25. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 1-0

Σχόλια

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις

Επιμνημόσυνη δέηση στη Λάγια για τον πεσόντα Μανιάτη Ήρωα Αντιπλοίαρχο Παναγιώτη Βλαχάκο

"Με θλίψη πληροφορηθήκαμε ότι... "

"Με λύπη μας ενημερωθήκαμε για την εκδημία δύο εξαίρετων συναδέλφων..."

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS PIZZA

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ