Α΄ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 5-1
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 7-0
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-1
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 14/01/23 00:00 0-3 α.α.
5. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
6. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Τετάρτη 11/01/23 14:15 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 1-4
Κ 16
(5η αγωνιστική)
7. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-0
9. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
10. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Τετάρτη 11/01/23 15:00 1-1
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
11. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 1-3
(10η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 5-1
2. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 7-0
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-1
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 14/01/23 00:00 0-3 α.α.
5. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 1-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
6. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Τετάρτη 11/01/23 14:15 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 1-4
Κ 16
(5η αγωνιστική)
7. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-0
9. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
10. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Τετάρτη 11/01/23 15:00 1-1
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
11. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 1-3
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου