ΛΑΚΩΝΙΑ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 2-1
2. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 8-1
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε. 0-1
4. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 27/11/22 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.

Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 6-0
8. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 27/11/22 10:45 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
9. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 27/11/22 10:45 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
10. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(5η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 26/11/22 00:00 0-3 α.α.
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. 2-2
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
14. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.

Κ 14
(2η αγωνιστική)
15. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 26/11/22 15:15 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-2
16. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
17. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 27/11/22 11:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.

Κ 16
(3η αγωνιστική)
18. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 26/11/22 10:30 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-5

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
19. Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ Σάββατο 26/11/22 15:00 2-2
20. ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 27/11/22 13:00
21. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 13:45
22. ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ Κυριακή 27/11/22 15:00
23. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/11/22 15:00
24. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 27/11/22 15:00
25. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 27/11/22 15:00


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες


Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
1. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00
3. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00
4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 04/12/22 15:00
5. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00
6. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00

Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
7. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 03/12/22 15:00
8. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 04/12/22 10:45
9. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/12/22 11:00
10. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
11. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 00:00 Αναβλήθηκε
12. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 04/12/22 10:45
14. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 04/12/22 15:00

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
15. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 30/11/22 14:15
16. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Τετάρτη 30/11/22 14:15
17. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 30/11/22 14:15

Κ 16
(3η αγωνιστική)
18. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 03/12/22 11:00
19. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 03/12/22 11:00

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 04/12/22 13:00
21. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00
22. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
23. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 04/12/22 15:00
24. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
25. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
26. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00

Σχόλια

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΙ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

Δημοφιλείς αναρτήσεις

Επιμνημόσυνη δέηση στη Λάγια για τον πεσόντα Μανιάτη Ήρωα Αντιπλοίαρχο Παναγιώτη Βλαχάκο

"Με θλίψη πληροφορηθήκαμε ότι... "

"Με λύπη μας ενημερωθήκαμε για την εκδημία δύο εξαίρετων συναδέλφων..."

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS PIZZA

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ