ΛΑΚΩΝΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 19 & 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

 



Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 1-1
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ) 3-1
3. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:15 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 1-4
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-5
5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ. 1-1
6. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-5

Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 19/11/22 15:00 ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 2-0
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 2-5
10. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 0-8

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-2
12. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε. 4-0
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 0-0
14. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1

Κ 16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 19/11/22 09:15 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-2
16. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 19/11/22 11:00 ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε. 2-0
17. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 19/11/22 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-2

Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18. ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00 1-0
19. ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Κυριακή 20/11/22 14:00 0-1
20. ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 20/11/22 15:00 3-1
21. Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 3-0
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 1-1
23. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. Κυριακή 20/11/22 15:00 2-0
24. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00 1-1


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

LAKONES.gr

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

"Ο Σύλλογος καθηγητών του Λυκείου και Γυμνασίου Γερακίου εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη του"

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΒΕΡΔΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑΣ ΚΟΥΡΤΕΣΗ

Ο Μητροπολίτης Μάνης με τους ηθοποιούς της ταινίας «Η Φόνισσα» του Παπαδιαμάντη

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ