![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiex4iCu9zcGkgCANRxFyZXjU81mf6HX39q_oWoSRJUNjTrKa2p7Bnux1zLRwDjJ_vS3mRkypb77Rh0cHvRg4v2bypmsH0d4Du7Y1c9ru7hdPVHRQRZdhFsb2V_vWEl-UFqYnZo2vsqGQkF_MBkfYpivlut00TnTp0BCRfM_vxgBigPpUcP3znId58C/s320-rw/311572006_3619615074839316_4889041505078398445_n.jpg)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΥΚΑ
1. Προλίγου στις Καρυές = Αράχωβα με τον φίλο μου Κώστα Λαζαράκη (γιό του αείμνηστου Δήμαρχου Γλυφάδας και την πρ. σύζυγό του Μαίρη Μηλιαρέση (νυν Αντιδήμαρχο Γλυφάδας)!
—————————-
2. Στην φωτ. με τον Κώστα και τη Μαίρη, την Αντιδήμαρχο Γεωργία Ζαχαράκη, τη Δημοτική Σύμβουλο Δήμητρα Παπανικολάου και την παλιά μου φίλη Τζώρτζια Τσίχλη!
1. Προλίγου στις Καρυές = Αράχωβα με τον φίλο μου Κώστα Λαζαράκη (γιό του αείμνηστου Δήμαρχου Γλυφάδας και την πρ. σύζυγό του Μαίρη Μηλιαρέση (νυν Αντιδήμαρχο Γλυφάδας)!
—————————-
2. Στην φωτ. με τον Κώστα και τη Μαίρη, την Αντιδήμαρχο Γεωργία Ζαχαράκη, τη Δημοτική Σύμβουλο Δήμητρα Παπανικολάου και την παλιά μου φίλη Τζώρτζια Τσίχλη!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου