![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgYoyMIpTBM11S2U82z1L0TE3hf4BzahEa7bqCzGKZ3YfYlxf-rVb7C0wyl3kd4DAPdhmVfgQMJ5iXArGdmxfkC7A9i9aeZ5oaiKLeMNJs00gwucoQbDdBWkYGy3-Tv6jIuHrQdj6vC-xr_R285BnNTxS50yQmvKIViKsIagZr0ki2j2ib860X3C1yY/s320-rw/epo-baltakos.jpg)
Το προσεχές χρονικό διάστημα προγραμματίζεται στην Τρίπολη συνάντηση του περιφερειάρχη Πελοποννήσου Παναγιώτη Νίκα με τον πρόεδρο της ΕΠΟ Τάκη Μπαλτάκο.
Οπως έκανε γνωστό ο περιφερειάρχης, στο πλαίσιο της επίσκεψης του προέδρου της Ομοσπονδίας θα συγκληθεί σύσκεψη με τη συμμετοχή και των διοικήσεων των ΕΠΣ από τις 5 Περιφερειακές Ενότητες, στην οποία θα εξεταστούν διεξοδικά τα όποια ζητήματα υπάρχουν.
Ακόμα, ο Π. Νίκας δήλωσε ότι από την πλευρά της Περιφέρειας θα υπάρξει πρόγραμμα για την ενίσχυση των ερασιτεχνικών σωματείων.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου