![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpR2RbZTK0L9f0xLFZ1OlnxjXPsHCA7QlLJM1TCHZ3S_9G6t9YNgA6-OPDIejj7TDJYsg9zFayTU_8VCY0-DclOjrsXdglO9LK-K-uENhfJ0KdgIgjccaOA6BNUrZVKjEAZLq36DzcTsxTJUAJqHDtUFoWwJG1MySaqYIeLiE34HjQiTtVi6Xh0Dqn/s320-rw/prosklisi_dimotikou_simvouliou-696x477%20(1).jpg)
Την Δευτέρα 17 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 17:00, συνεδριάζουν τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μονεμβασίας, σε τακτική συνεδρίαση, με τηλεδιάσκεψη, για τα ακόλουθα θέματα της ημερήσιας διάταξης:
Θέμα 1ο: Περί αναμόρφωσης προϋπολογισμού του Δήμου και τροποποίησης τεχνικού προγράμματος έργων τρέχοντος έτους. Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ. Μαυρομιχάλης.
Θέμα 2ο: Περί έγκρισης αποτελεσμάτων Γ’ τριμήνου οικ. έτους 2022 του προϋπολογισμού του Δήμου. Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ. Μαυρομιχάλης.
Θέμα 3ο: Περί έγκρισης τροποποίησης του Οργανισμού Εσωτερικής Υπηρεσίας (ΟΕΥ) του Δήμου. Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ. Μαυρομιχάλης.
Θέμα 4ο: Περί λήψης απόφασης για την απασχόληση των εργαζομένων στο Πρόγραμμα «ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ». Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ. Μαυρομιχάλης.
Θέμα 5ο: Περί έγκρισης σύνδεσης ιδιωτικής υδραυλικής εγκατάστασης με το δημοτικό δίκτυο ύδρευσης στην Κοινότητα Ελαίας. Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ. Παπαδάκης.
Αρχείο Πρόσκλησης
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου