![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgr7VAQ154O3F-Fa2sr97nC7aQaOr_J0-GgnIiyq8-c-YS5yx5RDMVKwpebF6tQuDhJ_yANQdAoPmyKTLWCY1_Ce_D-goiGvX0lgkbAP-DYPUa3zFR4T87MJesRVGqxgRPOzH6x3xGve5SDRE-0n3Q6WYq3MT0cYl3xCfSlv_1BsVUcDEcejDP0eWsBvw/s320-rw/20256557_5_z.jpg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Από την Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας & Κτηνιατρικής Π.Ε. Λακωνίας γίνεται γνωστό ότι οι εξετάσεις για τη χορήγηση πτυχίων και αδειών οδήγησης γεωργικών μηχανημάτων θα διεξαχθούν την Τετάρτη 5 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 9:00 π.μ. στη Σπάρτη (Διοικητήριο Π.Ε. Λακωνίας) και την Παρασκευή 7 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 9:00 π.μ. στους Μολάους (Κ.ΑΠ.Η Μολάων).
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα τηλέφωνα 2731363325 και 2731363327.
Με εντολή Περιφερειάρχη
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Ε. ΝΙΚΑ
Ο ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
& ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ
Μ. ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου