![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEifGZWuABR1GHKegfbkGtJ8ilFtek6s8xOV2F_XvMgZmT1V6lcILmFutbKelfArNPJpYKQib83au2KcDK1F6Ar9UJP1Th8o-auQOEeYLO-L9DW5KS-W1MSN4B188obkElqQRD2QiO_oOlG0uIyC1sAgD3hwsAoqZhMyMhJAg62vhZ-UjoJ-HFqtzGce/s320-rw/306496497_10227953325599922_2622389051852800896_n.jpg)
Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου 2022
Εσπερινός στην επέτειο των εγκαινίων του Ιερού Ναού Οσίου Λεοντίου .
Την τελετή ελάμπρυναν προσκεκλημένοι του εφημέριου Μονεμβασίας Πρωτοπρεσβύτερου Πατέρα Κωνσταντίνου Κρυπωτού , ο Οσιολογιότατος πατέρας Ιάκωβος από το περιβόλι της Παναγίας στο Άγιο Όρος και οι πατέρες Δημήτριος της ενορίας Νομίων , Γεώργιος της ενορίας Παπαδιανίκων , Μιχαήλ , της ενορίας Ελίκας , Γεώργιος της Ενορίας Αγγελώνας , Γεώργιος της ενορίας Αγίου Ιωάννη , Αναστάσιος της ενορίας Αγίου Δημητρίου .
Συγχαρητήρια στον πατέρα Κωνσταντίνο , χρόνια πολλά σε όλους !!!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου