![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilW-8yAOGo4C1G4nGHPQi-IEy7Or80Mdq2gecB9voP94tYlcdzIbvOuSt9K-9GZdi7GWbq4SFfWCllFbNSw9B82utcE_hBxWztp03lzv7GcgmIbG9x8f4JMJmXOhT5lYC_KNcl3mkDW3nU8JT3ONYhNES4SMQNPuKoMWbPPynL97afs0WEtU2Oo4zy/s320-rw/IMG_20220910_215652222.jpg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Το δημοτικό σχολείο Μυστρά - Αγίου Ιωάννη επισκέφθηκαν ο Δήμαρχος Πέτρος Δούκας και η Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων & Υπηρεσιών Δόμησης, Τουριστικής Ανάπτυξης & Κοινωνικής Πολιτικής κα Γεωργία Ζαχαράκη - Αναστασόπουλου προκειμένου να επιθεωρήσουν τις εργασίες ανακαίνισης που πραγματοποιήθηκαν από την ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε.
Οι εργασίες αφορούσαν σε ελαιοχρωματισμούς, αντικατάσταση κουφωμάτων, ηλεκτροφωτισμό, προσβάσεις Α.Μ.Ε.Α και ανακαίνιση των τουαλετών του σχολείου. Ο Δήμος Σπάρτης και η Τοπική Κοινότητα Μυστρά ευχαριστούν θερμά την ΚΤΙΡΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ Α.Ε και ιδιαίτερα τον κ. Θεόδωρο Κυριαζόπουλο, Γενικό Διευθυντή Έργων της εταιρείας για την άμεση ανταπόκριση του στο αίτημα τους προκειμένου η σχολική χρονιά μετά τις εργασίες ανακαίνισης να ξεκινήσει με τις καλύτερες προϋποθέσεις για τους μαθητές του δημοτικού σχολείου Μυστρά - Αγίου Ιωάννη.
Εκ του Δήμου
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου