![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUHy9cWzbht6ek2AoMBzbJM_F1GLmDdheIC6K-cV0z-2RyG_-IZg8XDJG1gfQqj-70f4BrQktnkQESmcaJP5jPHs5JXJUvgGTWUF4v3oHShdIta3rNGqJIgz5TyuCEvL4SbN1kXUBfVYdYzTM4Z2luCvDd8eM1RHhHHjG2wLdzmRrwbqoaa1iWrtEr0Q/s320-rw/289817359_506916677896136_4308804200502882153_n.jpg)
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ Τμήμα βόλλεϋ
Πολύ καλές εντυπώσεις άφησε ο Βασίλης Κονίδης με την συμμετοχή του στην Εθνική ομάδα βόλλεϋ Κ20 ,στο προκριματικό όμιλο Ευρωπαϊκού Εφήβων , που πραγματοποιήθηκε στο Άργος απο 30 Ιουνίου έως 2 Ιουλίου. Η εθνική ομάδα κατάφερε με την 2η θέση στον όμιλο να πάρει το εισιτήριο για την τελική φάση του eurovolley K20 που θα γίνει στην Ιταλία απο 17-25 Σεπτεμβρίου.
Το ΔΣ του συλλόγου μας συγχαίρει τον αθλητή που αγωνίστηκε με την ομάδα μας, τις αγωνιστικές περιόδους 2019-20 και 2021-22, και του εύχεται υγεία και καλή αθλητική σταδιοδρομία.
Το ΔΣ του συλλόγου μας συγχαίρει τον αθλητή που αγωνίστηκε με την ομάδα μας, τις αγωνιστικές περιόδους 2019-20 και 2021-22, και του εύχεται υγεία και καλή αθλητική σταδιοδρομία.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου