ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΙΩΑΝΝΗ ΡΑΛΛΗ
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Από εκτάσεις σε περιοχές του Δήμου Σπάρτης θα διέλθει το χερσαίο τμήμα του αγωγού μεταφοράς φυσικού αερίου «EastMed».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Eιδικότερα ο αγωγός θα διέλθει από τις Τ/Κ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ, ΧΡΥΣΑΦΑΣ, ΑΦΙΣΙΟΥ, ΘΕΟΛΟΓΟΥ, ΒΟΥΤΙΑΝΩΝ, ΣΕΛΛΑΣΙΑΣ, ΣΟΥΣΤΙΑΝΩΝ, ΒΟΡΔΟΝΙΑΣ, ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ, ΑΛΕΥΡΟΥΣ, ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ, ΠΕΛΛΑΝΑΣ, ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ, ΑΓΟΡΙΑΝΗΣ και ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Οι θιγόμενοι ιδιοκτήτες ακινήτων μπορούν να ενημερωθούν από εκπρόσωπο της εταιρείας κτηματογράφησης στο Δημαρχείο στην Κεντρική πλατεία της Σπάρτης έως και 24/06/2022, ωράριο λειτουργίας 09:00 π.μ με 15:00 μ.μ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου