![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigbO689LYT7F8zBt1VAy8sysQY5COO0yiNSJHyR1UqJek1DrD0qB7OIk2CW2Nbi-foawsuXtlX_eBDn5DKVymE7KZ9mUCx6KR-YUJWzbctQbjS6fmQllxPGfs7N1Gis3yYuHXJu46aoe-4AP300HoLXTNceEtrRzyGpvmapXl5HhAIq3b2OrhiBGjGsA/s320-rw/kentro_kinotitas-696x370%20(4).jpg)
Οι επισκέψεις της κινητής μονάδας του Κέντρου Κοινότητας στην Νεάπολη, θα πραγματοποιηθούν κατά τον μήνα Ιούνιο τις ακόλουθες ημέρες :Πέμπτη 16 Ιουνίου
Πέμπτη 23 Ιουνίου
Πέμπτη 30 Ιουνίου
Η μονάδα λειτουργεί σε χώρο πλησίον του ΚΕΠ της Δημοτικής Ενότητας Βοιών Τηλ: 2734360148.
Στην κινητή μονάδα μπορούν να απευθύνονται όλοι οι πολίτες της περιοχής οι οποίοι αντιμετωπίζουν κάποιο κοινωνικό πρόβλημα οι ίδιοι ή μέλη της οικογένειας τους (ανεργία, οικονομική αδυναμία, έλλειψη στέγης, προβλήματα διαβίωσης λόγω αναπηρίας ή γήρατος) και χρειάζονται τη συνδρομή της Πολιτείας.
Επίσης παρέχονται υπηρεσίες ψυχοκοινωνικής στήριξης και συμβουλευτικής.
Πρόγραμμα
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου