![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1.5/16/2666.png)
Την ίδια Παρασκευή 17/6/2022 παρουσία του Χωρικού Αντιπεριφερειάρχη Νίκωνα Τζινιέρη του Προϊσταμένου των Συγκοινωνιακών Έργων και του επιβλέποντα, έγινε η εγκατάσταση του ανάδοχου στο έργο " Ηλεκτροφωτισμός στην επέκταση της οδού Λυκούργου έως την συμβολή με την Επ.Οδό 4 Σπάρτη - Σκούρα - Γεράκι " Π/Υ 260.000€.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1.5/16/2666.png)
Ήδη από την Δευτέρα ξεκίνησαν οι εργασίες και αναμένουμε ότι το έργο θα προχωρήσει σύμφωνα με το εγκεκριμένο χρονοδιάγραμμα.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου