![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1c64rEKN1yL69QmZf0TiYdL9KfnqlpjgVurQWgtiZs0WBajwlHchM5JoDgejxOjCkC3pS7N8tTPaC01J1NMCKSSNetEVmyiavrkKBm8sJn1KYBnGzXVycvXvLuQyV4p8wNqVbmT8urOjIXXIjUhjboiqYmpCt7mBjELw-tTzjuIfbvg5WT2xeYX0Yqg/s320-rw/MOUSIKH%20BRADIA%20XIROKAMPI.jpg)
Ο Σύλλογος Κυριών Ξηροκαμπίου «Η Αγία Τριάς» διοργανώνει τη Δευτέρα 13 Ιουνίου , του Αγίου Πνεύματος, μουσική βραδιά με παραδοσιακό και λαϊκό πρόγραμμα στην πλατεία Ξηροκαμπίου , με τους : Λεωνίδα Σταρόγιαννη –τραγούδι, Παναγιώτη Ρουσάκο – λαούτο, Νικο Παπαηλιού – κλαρίνο, Γιώργο Σκούρο –μπουζούκι, Μικη Τοντόροβ – κιθάρα, Γιώτα Αποστολάκου –τραγούδι και Νίκο Μανδραπήλια –κρουστά.
Θα υπάρχουν εκλεκτοί μεζέδες από τα καταστήματα του χωριού και πλούσια λαχειοφόρος αγορά.
Σας περιμένουμε!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου