ΤΡΟΧΑΙΟ : "Όταν η Λεωνίδου, που είναι μια οδός με νησίδα...καταλήγει σε μια απότομη στροφή κι έναν δρόμο στενό"
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΠΑΓΙΩΚΟΥ
Όταν η Λεωνίδου, που είναι μια οδός με νησίδα και η οποία δέχεται τόσο μεγάλο φορτίο κίνησης στην πόλη, καταλήγει σε μια απότομη στροφή κι έναν δρόμο στενό, τα αποτελέσματα είναι αυτά και δυστυχώς τα βλέπουμε συχνά.
Χρειάζεται άμεση διαπλάτυνση της Αναπήρων και ολοκλήρωση της μικρής περιμετρικής της πόλης, πριν θρηνήσουμε και θύματα.
Όταν η Λεωνίδου, που είναι μια οδός με νησίδα και η οποία δέχεται τόσο μεγάλο φορτίο κίνησης στην πόλη, καταλήγει σε μια απότομη στροφή κι έναν δρόμο στενό, τα αποτελέσματα είναι αυτά και δυστυχώς τα βλέπουμε συχνά.
Χρειάζεται άμεση διαπλάτυνση της Αναπήρων και ολοκλήρωση της μικρής περιμετρικής της πόλης, πριν θρηνήσουμε και θύματα.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου