![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTQpSFmbILCnByYqdbC0r0NtlD4dSDKkl45074pMK9QiCPBrracKMhoVSzxK6xkDeDPBiWFwiisYPeWnq_UUlMdWt6R_Wz99LmT27nofn8cGuZlqg0Lbpik-xxCYqEtXDHi0XvzX36iDv4t5DT8QV10C8w93kV1Y_ef9RG9xegDhTGYUdY08DiB-9gNA/s320-rw/282666441_2155601144598075_5734230130653362405_n.jpg)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΝΙΚΩΝΑ ΤΖΙΝΙΕΡΗ
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Η Αναπτυξιακή Μεσσηνίας Α.Ε. έχει αναλάβει την εκτέλεση του ολοκληρωμένου προγράμματος καταπολέμησης των κουνουπιών στην ΠΕ Λακωνίας, υπό την επιστημονική εποπτεία της Γενικής Διεύθυνσης Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Επισκέφθηκα την προηγούμενη εβδομάδα περιοχές του Ευρώτα στον Δήμο Σπάρτης και το Βιβαρι στον Δήμο Ευρώτα προκειμένου να έχω ιδία αντίληψη της εκτέλεσης του έργου.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Πράγματι διαπίστωσα ότι συντελείται απρόσκοπτα το πρόγραμμα με τις πλέον σύγχρονες μεθόδους , δηλαδή ελικόπτερο , drone και ειδικά πυροσβεστικά 4Χ4.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/2666.png)
Συνεχίζουμε και επεμβαίνουμε άμεσα όταν και όπου υπάρχει πρόβλημα...
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ - ΠΑΤΗΤΣΕ ΕΔΩ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου