![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-EEGTvUaM8CzVRRcyvgDlLaBYbx_HIHGMb44gd1wILDKtfcdH5irnHAX8B1A-qoPyKhJvvoersLZ1Fo-T1ziHiW3-HGyUqFrrKUCl_XFJZnu43FfgQQLzQ3IPYr5FgSIAZHJ-CHdVy0ZtiUUDnwTWZyLZQUl0phqYZAQTgu5gHI4MfoGV6sT3cGp1gQ/s320-rw/281415178_478444454076692_1953982587822096606_n.jpg)
Σ.Γ.Σ Τμήμα βόλλεϋ Παμπαίδων
Εξαιρετική εμφάνιση καθοριστικής σημασίας πραγματοποίησαν οι μικροί του Σπαρτιατικού στο βόλλευ κερδίζοντας 3-1 ,με αρκετό άγχος όμως, την αξιόμαχη ομάδα της Α.Ε.Φ . στο κλειστό γυμναστήριο Σπάρτης την Κυριακή 22 /5/22
Με την νίκη αυτή η ομάδα του Σπαρτιατικού έβαλε σοβαρή υποψηφιότητα για την συμμετοχή της στο final four Πελοποννήσου αφού χρειάζεται μια νίκη στις επόμενες δύο αγωνιστικές που απομένουν.
Τα σετ: 18-25 , 25-21,25-23,25-10.
Σπαρτιατικός: Προπονητής Ρηγακος Γιάννης
Αθλητές: Αγρανιωτης Δήμ.Γιαννοπουλος Παν. Γκριγκας Λέων. Εξαρχάκος Δήμ. Δρόσος Αρ. Κοτσώνης Θεόδ. Παπαδογιάννης Θεόδ. Πλευριτης Παν. Τσαμπας Κων.
ΑΕΦ: Προπονητής Παπαδάκος Κώστας Αθλητές: Δρογκαρης Κων. Μανιάτης Ν. Ζερβουλιας Η. Κονίδης Ι. Πάντος Μ. Κονίδης Α. Κονίδης Στ. Ματαρας Π. Σουκος Ι.Κονιδης Ν. Φραγκης Δ.
Στα πολύ όμορφα του αγώνα είναι η φανταστική ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι υποστηρικτες και των δυο ομάδων, προάγοντας το φίλαθλο πνεύμα.(βίντεο)
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου