![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWiMuzqXIdEB9SBHMy3Q-FCp3vVOX5xcVObRoprOvlkycpyNiQzCYCxUYJ2-deQ4LcNImRVVynvGh2S_qw3mlYrqu26TMhxTeu2koNgYCJ_U1YfSfXccuXCOCgZEYF9B3H2YQek2yBhVv_Rj5Q7FoiUGZJ0Qy9B5wVQfxgsWdAbkOeHO4GUwAvRWfXIA/s320-rw/kefi.png)
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Επιζώντων του Καρκίνου στις 6 Ιουνίου, ο Δήμος Ανατολικής Μάνης συνδιοργανώνει με τον Σύλλογο Καρκινοπαθών – Εθελοντών – Φίλων – Ιατρών (Κ.Ε.Φ.Ι.) την Κυριακή 5/6 στο Γύθειο τον 2ο Ποδηλατικό Γύρο.
Με σύνθημα «Τρέχουμε πιο Γρήγορα από τον Καρκίνο» με ή χωρίς ποδήλατο οι συμμετέχοντες δίνουν ραντεβού στις 7 το απόγευμα στο Ηρώο και κάνοντας βόλτα στο Γύθειο στέλνουν μήνυμα ελπίδας σε όσους δίνουν τη μάχη τους.
Δείτε επιπλέον δράσεις του Συλλόγου Κ.Ε.Φ.Ι. στο site του Συλλόγου
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου