Συνδρομή της Περιφέρειας Πελοποννήσου προς τις ΕΠΣ των 5 Π.Ε. Μαΐου 18, 2022 Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Με πίστωση 5.000 ευρώ θα συνδράμει η Περιφέρεια Πελοποννήσου κάθε μία από τις Ενώσεις Ποδοσφαιρικών Σωματείων των πέντε Περιφερειακών Ενοτήτων της.Η πίστωση αυτή προορίζεται για την αντιμετώπιση αναγκών της κάθε ΕΠΣ. Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου