![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNrVu8fzUy8hR0fJPalB3Kp5CmMblraHLer9zOFXX1o6Uam_nTillp4g44UcQjMEfLV9UrL8p-Tasa-VXZChKLY8S9FREdBVGPZUJz_pYn-8YgHcdsK_0mfD-JwcEPunhTLTFt0rstyfyxhfToBGFT6xHPrmNh8Bhm0JinsgpAkS9O5ibeSDPP61PJsA/s320-rw/koinoniko-pantopoleio-text_1.jpg)
Ανακοινώνεται στους ωφελούμενους του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Ευρώτα ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή τροφίμων την Μεγάλη Τετάρτη, 20 Απριλίου 2022 & ώρα από 10:00π.μ. έως 01:00μ.μ. στο Κλειστό Γυμναστήριο Βλαχιώτη.
Οι ωφελούμενοι κατά την προσέλευσή τους θα πρέπει να προσκομίσουν κάποιο από τα κάτωθι δικαιολογητικά για την ταυτοποίηση τους :
αστυνομική ταυτότητα
διαβατήριο
άδεια οδήγησης
Τέλος, παρακαλούνται οι ωφελούμενοι να τηρήσουν αυστηρά τις ώρες προσέλευσής τους, καθώς και να φορούν μάσκες στο πλαίσιο των μέτρων προστασίας από τον κορωνοϊό.
Πληροφορίες : Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού Δήμου Ευρώτα στα τηλέφωνα 2735029039, 2735029037.
Ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος Ευρώτα
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου