ΛΑΚΩΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΜΑΤΑ Τελευταίων και Σημερινών Αγώνων

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(4η φάση)
1. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ (2ος Ημιτελικός) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Τετάρτη 30/03/22 16:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 3-0
2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (2ος Ημιτελικός) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Τετάρτη 30/03/22 16:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-0

Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/04/22 15:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
 
Κ 14
(3η αγωνιστική)
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 02/04/22 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-5
5. Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/04/22 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-0
6. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/04/22 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 2-4

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(27η αγωνιστική)
7. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 30/03/22 14:00 1-2
8. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 30/03/22 14:00 1-1
9. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 30/03/22 15:00 4-0
10. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ Τετάρτη 30/03/22 15:00 Αναβλήθηκε
11. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Τετάρτη 30/03/22 15:00 1-0
12. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Τετάρτη 30/03/22 15:00 1-0
13. ΡΟΔΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 30/03/22 15:00 0-4
14. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 30/03/22 18:00 0-1
28η αγωνιστική
15. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 02/04/22 14:45 2-0
16. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 02/04/22 17:00
 
Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Τετάρτη 30/03/22 15:00 2-4

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(20η αγωνιστική)
18. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Σάββατο 02/04/22 11:30 3-0

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
19. ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Τετάρτη 30/03/22 12:00 Αναβλήθηκε
20. ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ "Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ" Τετάρτη 30/03/22 12:00 Αναβλήθηκε

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
21. ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Τετάρτη 30/03/22 14:30 Αναβλήθηκε
22. ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ "Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ" Τετάρτη 30/03/22 14:30 Αναβλήθηκε

Σχόλια

ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΤΖΑΚΑ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

NEOPTIC

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

Πήγε στη Δ.Ο.Υ ΣΠΑΡΤΗΣ και έφυγε με κάταγμα στο χέρι λόγω ράμπας

Φωτιά στη Μάνη

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΚΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ μη καταλήξουν σε καυσόξυλα

ΕΝΑΡΞΗ λειτουργίας του Ιδρύματος «Παύλος Γιαννακόπουλος»

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ