Μετά την προσωρινή "αστοχία" του OPEN MALL και τις διαμαρτυρίες κατοίκων και επιχειρηματιών, σήμερα ξεκίνησαν έργα επίστρωσης της Αγίου Νίκωνος στη Σπάρτη, έτσι ώστε να λειτουργήσει για την περίοδο των εορτών.
Σας ενημερώνουμε πως σήμερα Πέμπτη 14-4-2022 θα πραγματοποιηθούν εργασίες προσωρινής τσιμεντόστρωσης επί της οδού Αγίου Νίκωνος, έμπροσθεν του Ιερού Ναού, λόγω άμεσης και επιτακτικής ανάγκης η οδός να αποδοθεί ασφαλώς σε κυκλοφορία ιδίως κατά τις ημέρες του Πάσχα που αναμένεται κοσμοσυρροή.
Εκ του Δήμου
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου