![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpKMXWWb4-rYNPzrWYZW5SA38ddtOY76YppI_ZL_7heTJ_xS6iAg3g5rwGzigWldeKqDcwc4uc0uyW5u4hTjPpkATU5QAugnOF8nsGnsTlnSFkDgOs4mx73lJ80v483_pR_IVJLvXFih2wfrdUKA5uc0d5WYe99IznCKo0fZ33io3RxjrgnSMQhjjFlw/s320-rw/192839827_173471551451041_6120872951100500310_n.jpg)
ΝΕΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Την Κυριακή 10 Απριλίου 2022, πραγματοποιήθηκε στα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου Μολάων, στους Μολάους, η Γενική Συνέλευση και ακολούθησε η διενέργεια Αρχαιρεσιών για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, το οποίο έχει ως κάτωθι:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΞΕΡΑΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΖΕΡΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Η προσέλευση των μελών μας ήταν εντυπωσιακή σε αριθμό και αυτό αποδεικνύει ότι ο Σύλλογός μας έχει κάνει μεγάλη προσπάθεια τα τελευταία χρόνια σε όλους τους τομείς και αυτό αναγνωρίζεται από τους κυνηγούς.
-Ο- -Ο-
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΕΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΞΕΡΑΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΡΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου