![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDrJlORTgS21QehfFRQhtc7b9eoIKky-Uz4aucaDRnFy1bKAA2sNirgfD3Xz52OixblQ-EfO_WgtwyoHO3R46AhzCBvuz3dp_KE2u7YIlVjEYuxgqdHP-JjEAZFRObrLNflYMUxLhSP1og4m8wLUtfDmuTjP_SJnP4jzmmeBY05FhecZrSExitxNh0FQ/s320-rw/278944697_10162117008349657_7585194994353400139_n%20(1).jpg)
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΝΘΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ
Ο Παναγιώτης Αγγελετος, πρόεδρος της Κοινότητας Γερακίου, είχε διατελέσει και Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Γερονθρων. Σε κάθε περίσταση η συνεργασία μας υπήρξε άριστη .! Προσέφερε απο κάθε ποστο, ακούραστα στον τοπο...!! Εργατικος, θαρραλέος, συγκαταβατικος, γενναιόδωρος.
Ήδη μας λείπεις Τάκη.
Καλο κατευόδιο...
Θερμα συλλυπητήρια στους οικείους του.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου