ΛΑΚΩΝΙΑ 3-4-2022: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(8η αγωνιστική)
1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 16:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ. 6-0
2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 03/04/22 16:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 4-0
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 03/04/22 16:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ. 0-3

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 10:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
5. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
 
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(4η αγωνιστική)
6. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/04/22 15:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
7. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 03/04/22 12:00 ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
 
Κ 14
(3η αγωνιστική)
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 02/04/22 11:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-5
9. Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 02/04/22 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 7-0
10. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 02/04/22 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 2-4

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(28η αγωνιστική)
11. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 02/04/22 14:45 2-0
12. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 02/04/22 17:00 1-1
13. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Κυριακή 03/04/22 14:45 1-0
14. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 03/04/22 14:45 3-2
15. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/04/22 14:45 0-0
16. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 03/04/22 14:45 2-0
17. ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 03/04/22 14:45 0-0
18. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 03/04/22 14:45 2-0

Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
19. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ Κυριακή 03/04/22 13:00
20. Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ Κυριακή 03/04/22 13:00
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(20η αγωνιστική)
21. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Σάββατο 02/04/22 11:30 3-0

Σχόλια

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

SPARTI VIEW

IL POSTO

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΗ...Πάγωσαν οι Μολάοι

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ