ΛΑΚΩΝΙΑ 17-4-2022: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 



Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(10η αγωνιστική)
1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 16/04/22 16:30 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π. 4-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 17/04/22 16:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. 4-0
3. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 17/04/22 16:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 1-3

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 16/04/22 16:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 17/04/22 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
(6η αγωνιστική)
6. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/04/22 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
7. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 17/04/22 11:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
 
Κ 14
(5η αγωνιστική)
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 16/04/22 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-1
9. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 16/04/22 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 16/04/22 16:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-10

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(32η αγωνιστική)
11. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ε.Κ. Β΄ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σάββατο 16/04/22 14:45 1-3
12. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Σάββατο 16/04/22 14:45 3-0
13. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 16/04/22 17:00 2-0
14. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΧΑΝΙΑ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 17/04/22 12:00 3-1
15. ΡΟΔΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 17/04/22 14:45 0-3 α.α.
16. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 17/04/22 14:45 0-0
17. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/04/22 14:45 5-1
18. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/04/22 14:45 2-2

Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
19. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Σάββατο 16/04/22 15:30 0-4
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 17/04/22 12:45 0-1


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

LAKONES.gr

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

LAKONES.gr

NEOPTIC

IL POSTO

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΑΜΥΚΛΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

"Ο Σύλλογος καθηγητών του Λυκείου και Γυμνασίου Γερακίου εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη του"

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΒΕΡΔΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΩΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑΣ ΚΟΥΡΤΕΣΗ

Ο Μητροπολίτης Μάνης με τους ηθοποιούς της ταινίας «Η Φόνισσα» του Παπαδιαμάντη

Πανηγυρικός Πολυαρχιερατικός Εσπερινός για τον Όσιο Νίκωνα τον ‘’Μετανοείτε’’

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

ESTHIQUE

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ