ΛΑΚΩΝΙΑ 13-4-2022: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(9η αγωνιστική)
1. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 10/04/22 16:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. 0-2
2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 10/04/22 16:30 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ. 0-0

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(5η αγωνιστική)
3. Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/04/22 11:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.
 
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(5η αγωνιστική)
4. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/04/22 12:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
 
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(30η αγωνιστική)
5. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 10/04/22 14:30 2-1
6. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 10/04/22 14:45 1-3
7. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/04/22 14:45 4-2
8. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 10/04/22 14:45 1-2
9. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 10/04/22 14:45 1-1
10. ΧΑΝΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 10/04/22 14:45 2-0
31η αγωνιστική
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 13/04/22 14:00 4-1
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 13/04/22 15:00 2-0
13. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 13/04/22 15:00 3-1
14. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 13/04/22 15:00 1-2
15. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΡΟΔΟΣ Τετάρτη 13/04/22 15:00 5-0
16. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Τετάρτη 13/04/22 15:00 0-1
17. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη 13/04/22 15:30 1-0
18. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 13/04/22 18:00
 
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
19. ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ "Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ" Τετάρτη 13/04/22 12:00
 
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20. ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ "Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ" Τετάρτη 13/04/22 14:30


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

BANNER 2

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

SPARTI VIEW

IL POSTO

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΗ...Πάγωσαν οι Μολάοι

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ