![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8a38DG6-C-8xDWBr6gPebWqv0FKgvNbcXcC2v__sd7fH9MfMRCOks3O8irsAzUctxpI5-ZUyzFYHyIs50klTn01tO0mMM7UFVFKZsknEajzfq3dqU8lmtVWEAgRSpb2lh9BjmDfrue0B5VaALFxweFivBYXMhpMIMbUeeEZr_uooqvpY88u2utcsrUQ/s320-rw/konstantinopoulos.jpg)
Η Νομαρχιακή Επιτροπή Λακωνίας του Κινήματος Αλλαγής, ανακοινώνει ότι την Τρίτη, 29 Μαρτίου στις 7. 30΄μ.μ, θα πραγματοποιηθεί Νομαρχιακή Συνέλευση των Μελών του Κινήματος στην αίθουσα του Καταστήματος: «φαγάκι της Χρυσούλας», (οδός Λυκούργου 174, δίπλα στο Δικαστικό Μέγαρο), αντί του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Λακωνίας, που είχε ανακοινωθεί με προηγούμενο Δελτίο Τύπου, με θέμα :
«Αυτοοργάνωση του Κόμματος και πορεία προς το Συνέδριο».
Στην εκδήλωση θα υπάρξει συμμετοχή Κλιμακίου, αποτελούμενο από τον Οδυσσέα Κωνσταντινόπουλο, Ε΄ Αντιπρόεδρο της Βουλής και Βουλευτή Αρκαδίας, με το ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής και την Αναστασία Σιμητροπούλου, Αναπληρώτρια Εκπρόσωπο Τύπου του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής.
Κεντρικός ομιλητής στην εκδήλωση θα είναι ο Βουλευτής Αρκαδίας, κ. Οδυσσέας Κωνσταντινόπουλος.
Καλούνται όλα τα Μέλη του ΠΑΣΟΚ - Κινήματος Αλλαγής της Λακωνίας, να παραβρεθούν και να συμμετάσχουν ενεργά στην παραπάνω εκδήλωση, ώστε με την προσπάθεια όλων μας, το ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής, να ξαναγίνει πρωταγωνιστής της πολιτικής ζωής του τόπου.
Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΗΣ ΝΕ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου