ΝΕΕΣ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ Δ.Ε ΒΟΙΩΝ : Στη συνεδρίαση της 4ης Απριλίου του Περιφερειακού Συμβουλίου Πελοποννήσου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgoTaBIE6zsHLcmzeiqwuezPhw7zUZY2UjwaXp5_ZKx9JzotDcD6MCJ-a8EaGCXVpnvdCUMpDRpgCuSWYkcUbf3RQfdVcv1P_M2gJnQKLTjEf-5HUqAqFMdx1R35q8U1T0jQSg7tkKS3NbyB60BeHL__X88mAFkEi-bBVreGa-gqkcLN8NhAgsQ-LHkUw/s320-rw/synepesym-perifereiako-synedriasi.jpg)
Συνολικά 14 θέματα περιλαμβάνει η ημερήσια διάταξη στην επόμενη συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου Πελοποννήσου, η οποία είναι προγραμματισμένη για την ερχόμενη Δευτέρα 4 Απριλίου, στις 4 το απόγευμα, στο Αποστολοπούλειο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Τρίπολης.
Την ημερήσια διάταξη της επόμενης συνεδρίασης του Σώματος μπορείτε να δείτε εδώ:
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου