ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΔΗΜΟΥ ΣΠΑΡΤΗΣ στην Ενημερωτική Ημερίδα για τα Χρηματοδοτικά Προγράμματα της Νέας Προγραμματικής Περιόδου 2021-2027 για τους ΟΤΑ α΄ βαθμού
Λήψη συνδέσμου
Facebook
Twitter
Pinterest
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο
Άλλες εφαρμογές
ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΙΩΑΝΝΗ ΡΑΛΛΗ Συμμετείχαμε με το Δήμαρχο Πέτρο Δούκα και την αρμόδια Αντιδήμαρχο Γεωργία Δεδεδήμου στην Ενημερωτική Ημερίδα για τα Χρηματοδοτικά Προγράμματα της Νέας Προγραμματικής Περιόδου 2021-2027 για τους ΟΤΑ α΄ βαθμού, την οποία διοργάνωσε η Ελληνική Εταιρεία Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (Ε.Ε.Τ.Α.Α.) σε συνεργασία με την Κεντρική Ένωση Δήμων Ελλάδος (Κ.Ε.Δ.Ε.) και την Περιφερειακή Ένωση Δήμων (Π.Ε.Δ.) Πελοποννήσου, στην Βυτίνα Αρκαδίας. Βασικός μας στόχος αποτελεί η πραγματοποίηση των έργων τα επόμενα χρόνια, με εργατικότητα και συνεργασία, αξιοποιώντας κατάλληλα τα νέα Χρηματοδοτικά εργαλεία. Εργαζόμαστε όλοι μαζί για να βελτιώσουμε τις υποδομές του Δήμου μας. Γνωρίζουμε όλοι ότι δεν υπάρχει χρόνος για χάσιμο».
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου