Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 20/03/22 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 0-0
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 20/03/22 15:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-1
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 20/03/22 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-3
Αγώνες κατάταξης 10ης - 12ης θέσης
(6η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-4
(6η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-4
Αγώνες κατάταξης 13ης - 15ης θέσης
(6η αγωνιστική)
5. Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 6-1
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
6. Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/03/22 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
7. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 20/03/22 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 20/03/22 10:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
9. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 20/03/22 10:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ 14
(1η αγωνιστική)
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 19/03/22 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 3-3
11. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 19/03/22 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 1-3
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 20/03/22 12:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ. 2-9
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(25η αγωνιστική)
13. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 19/03/22 14:45 3-0
14. Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" Σάββατο 19/03/22 14:45 1-0
15. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/03/22 14:45 0-1
16. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 20/03/22 14:45 1-1
17. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 20/03/22 14:45 2-1
18. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 20/03/22 14:45 1-1
19. ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 20/03/22 14:45 0-1
20. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Κυριακή 20/03/22 14:45 6-0
Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 19/03/22 12:45 Αναβλήθηκε
22. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΑΡΤΑΣ Σάββατο 19/03/22 12:45
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(20η αγωνιστική)
23. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-0
24. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-2
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-2
26. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-2
27. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Κυριακή 20/03/22 15:00 Αναβλήθηκε
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου