ΛΑΚΩΝΙΑ 20-03-2022: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ



Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 20/03/22 15:30 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 0-0
2. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 20/03/22 15:30 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-1
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 20/03/22 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 1-3

Αγώνες κατάταξης 10ης - 12ης θέσης
(6η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. 0-4

Αγώνες κατάταξης 13ης - 15ης θέσης
(6η αγωνιστική)
5. Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:30 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 6-1

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
6. Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/03/22 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
7. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 20/03/22 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.
 
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 20/03/22 10:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
9. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 20/03/22 10:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
 
Κ 14
(1η αγωνιστική)
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 19/03/22 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 3-3
11. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 19/03/22 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π. 1-3
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 20/03/22 12:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ. 2-9

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(25η αγωνιστική)
13. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 19/03/22 14:45 3-0
14. Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" Σάββατο 19/03/22 14:45 1-0
15. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/03/22 14:45 0-1
16. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 20/03/22 14:45 1-1
17. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 20/03/22 14:45 2-1
18. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 20/03/22 14:45 1-1
19. ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 20/03/22 14:45 0-1
20. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Κυριακή 20/03/22 14:45 6-0
Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)

(3η αγωνιστική)
21. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο 19/03/22 12:45 Αναβλήθηκε
22. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΑΡΤΑΣ Σάββατο 19/03/22 12:45
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(20η αγωνιστική)
23. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-0
24. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-2
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-2
26. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 20/03/22 15:00 1-2
27. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Κυριακή 20/03/22 15:00 Αναβλήθηκε

Σχόλια

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

SPARTI VIEW

IL POSTO

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΗ...Πάγωσαν οι Μολάοι

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ