ΛΑΚΩΝΙΑ 16-3-2022: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 



Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
1. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 13/03/22 15:30 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 0-4
2. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 13/03/22 15:30 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-1
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 13/03/22 15:30 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. 0-0

Αγώνες κατάταξης 10ης - 12ης θέσης
(5η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 13/03/22 15:30 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-2

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(24η αγωνιστική)
5. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 13/03/22 14:00 1-1
6. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 13/03/22 14:45 Αναβλήθηκε
7. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/03/22 14:45 2-0
8. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/03/22 14:45 0-1
9. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 13/03/22 14:45 0-1
10. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 13/03/22 14:45 0-0
14η αγωνιστική
11. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 16/03/22 15:00 1-0
17η αγωνιστική
12. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Τετάρτη 16/03/22 15:00 1-1

Πρωτάθλημα K-20 Superleague 2 (3ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
13. Α.Σ. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ Κυριακή 13/03/22 12:45 1-0

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(18η αγωνιστική)
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 13/03/22 15:00 3-0
15. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 13/03/22 15:00 1-2
16. Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 13/03/22 15:00 2-1
17. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Κυριακή 13/03/22 15:00 3-0
18. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 13/03/22 15:00 0-1
19η αγωνιστική
19. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Τετάρτη 16/03/22 15:00 0-1
20. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Τετάρτη 16/03/22 15:00 0-2
21. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 16/03/22 15:00 2-0
22. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Τετάρτη 16/03/22 15:00 1-3
23. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Τετάρτη 16/03/22 15:00 Αναβλήθηκε

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
24. ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Τετάρτη 16/03/22 12:00
25. ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" Τετάρτη 16/03/22 12:00 5-0
26. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 16/03/22 12:00 0-0

Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)
(6η αγωνιστική)
27. ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ Τετάρτη 16/03/22 14:30
28. ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" Τετάρτη 16/03/22 14:30 2-2
29. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 16/03/22 14:30 1-0

Σχόλια

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ

SPARTI VIEW

IL POSTO

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

Δημοφιλείς αναρτήσεις

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΓΚΑΡΗ...Πάγωσαν οι Μολάοι

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ