Ο τελευταίος μήνας του χειμώνα πλησιάζει και η #VamvakouRevival υλοποιεί και για τον Φεβρουάριο μια σειρά από δραστηριότητες για όλους στο πλαίσιο της πρωτοβουλίας Αναβίωσης της Βαμβακούς με την υποστήριξη του @Stavros Niarchos Foundation
Κάθε #WeekendsatVamvakou και μια νέα εμπειρία στο χωριό του Πάρνωνα:
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Τι μπορείς να κάνεις με ένα βιβλίο σε ένα διαδραστικό βιβλιο-εργαστήρι με την @Αλκυόνη και παραμύθια από όλον τον κόσμο έρχονται μαζί με τις «Παραμυθούδες του Ναυπλίου».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f50e.png)
Σεμινάριο Digital Marketing για ενηλίκους έρχεται στο V.Lab σε συνεργασία με το @IST College και νεροπύραυλοι εκτοξεύονται στο σχολείο του χωριού σε ένα επιστημονικό πρόγραμμα από την αστροφυσικό, Αναστασία-Φιόρη Μεταλληνού.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f3ad.png)
Το καλεντάρι των τεχνών, ο Αρλεκίνος συνάντησε τον W. Kandinsky, και μουσικές καρέκλες, απαντώντας ερωτήσεις γνώσεων για μικρούς και μεγαλύτερους.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
Ονειρικό πάρτι μασκέ μας οδηγεί ως τις Απόκριες και το σχολείο της Βαμβακούς, σας περιμένει να νιώσουμε όλοι παιδιά!
Περισσότερα στο www.vamvakourevival.org/events
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου