ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΠΟ 15 - 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

 



Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(11η αγωνιστική)
1. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.
2. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
3. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
 
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(11η αγωνιστική)
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
 
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(11η αγωνιστική)
7. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 15/01/22 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
9. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α.
10. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.
 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(3η φάση)
11. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Τετάρτη 19/01/22 14:15
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Τετάρτη 19/01/22 14:15

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σάββατο 15/01/22 14:45
14. ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Σάββατο 15/01/22 14:45
15. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 16/01/22 14:45
16. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 16/01/22 14:45
17. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 16/01/22 14:45
18. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 16/01/22 14:45
19. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Κυριακή 16/01/22 14:45
20. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 16/01/22 14:45
7η αγωνιστική
21. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Τετάρτη 19/01/22 14:45

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(11η αγωνιστική)
22. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 16/01/22 11:30
23. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Κυριακή 16/01/22 12:30
24. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00
25. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 16/01/22 15:00
26. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00
10η αγωνιστική
27. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Τετάρτη 19/01/22 15:00
28. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Τετάρτη 19/01/22 15:00
29. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Τετάρτη 19/01/22 15:00
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Τετάρτη 19/01/22 15:00
31. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Τετάρτη 19/01/22 15:00


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

BANNER 1

e-info.gr

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ