ΛΑΚΩΝΙΑ : ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 5/12/2021

 

Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-1
2. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 4-1
3. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 1-6

Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 3-0
5. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 0-5
6. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α. 9-0

Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
7. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 2-2
8. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 3-0
9. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-1
10. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-2

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
11. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 11:00 Αναβλήθηκε
12. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 05/12/21 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-3

Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
13. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 11:00 Αναβλήθηκε
14. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 10:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. 13-0

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
15. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Σάββατο 04/12/21 14:45 0-1
16. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 04/12/21 14:45 2-0
17. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 04/12/21 17:00 1-0
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 05/12/21 14:45 Αναβλήθηκε
19. ΧΑΝΙΑ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Κυριακή 05/12/21 14:45 3-0
20. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Κυριακή 05/12/21 14:45 0-3
21. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/12/21 14:45 1-1
22. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/12/21 17:00
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
23. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 05/12/21 11:30 3-2
24. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/12/21 13:30 1-0
25. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 05/12/21 15:00 1-1
26. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 05/12/21 15:00 2-0
27. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 2-0

Σχόλια

BANNER 1

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

e-info.gr