ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18/12/2021 ΛΑΚΩΝΙΑ

 

Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 5-0
2. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 2-1

Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 18/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 2-1

Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-0
5. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 8-0

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
6. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Τετάρτη 15/12/21 14:15 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. 1-1 (πεν: 3-4)
7. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Τετάρτη 15/12/21 14:15 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 2-3 παρ.

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
8. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
2η αγωνιστική
9. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 18/12/21 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
 
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
10. Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ Τετάρτη 15/12/21 14:00 0-0
11. ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Τετάρτη 15/12/21 14:30 1-2
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Τετάρτη 15/12/21 15:00 1-1
13. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Τετάρτη 15/12/21 15:00 1-2
14. Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 15/12/21 15:00 2-1
15. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τετάρτη 15/12/21 15:00 Αναβλήθηκε
16. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΔΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Τετάρτη 15/12/21 15:00 3-1
17. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Τετάρτη 15/12/21 15:00 0-1
9η αγωνιστική
18. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 18/12/21 14:45 0-2

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
19. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 15/12/21 11:00 5-0

Σχόλια

BANNER 1

e-info.gr

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

EBLOG