ΔΕΙΤΕ - ΠΟΙΟΙ Αγώνες θα γίνουν από 18-22 Δεκεμβρίου



Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)

(10η αγωνιστική)
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
2. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
3. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
 
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Σάββατο 18/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
5. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
6. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
 
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(10η αγωνιστική)
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
8. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
10. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
 
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
11. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
2η αγωνιστική
12. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 18/12/21 11:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
 
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
13. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
 
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
14. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 18/12/21 14:45
15. ΡΟΔΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 19/12/21 14:45
16. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 19/12/21 14:45
17. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 19/12/21 14:45
18. Α.Ε.Κ. Β΄ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 19/12/21 14:45
19. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 19/12/21 14:45
20. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/12/21 14:45
21. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/12/21 14:45
1η αγωνιστική
22. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Τετάρτη 22/12/21 15:00
5η αγωνιστική
23. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Τετάρτη 22/12/21 15:00
 
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
24. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 19/12/21 11:30
25. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 19/12/21 13:00
26. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 19/12/21 15:00
27. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00
28. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00
 
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-15 (5ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
29. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 22/12/21 09:00
30. ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Τετάρτη 22/12/21 12:00
31. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Τετάρτη 22/12/21 12:00
 
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-17 (5ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
32. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 22/12/21 11:00
33. ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣ Τετάρτη 22/12/21 14:30
34. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ - ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ" Τετάρτη 22/12/21 14:30

Σχόλια

BANNER 1

e-info.gr

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

EBLOG