Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 6-0
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α. 1-3
3. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-0
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-2
5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-1
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-6
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
7. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-4
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-2
9. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-1
10. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 2-0
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
11. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/12/21 10:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
12. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 11/12/21 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
13. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/12/21 11:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
14. ΡΟΔΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Σάββατο 11/12/21 14:45 Αναβλήθηκε
15. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σάββατο 11/12/21 14:45 0-1
16. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Σάββατο 11/12/21 14:45 Αναβλήθηκε
17. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 11/12/21 14:45 2-0
18. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/12/21 14:45 3-2
19. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 17:00 1-0
20. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/12/21 14:45 2-0
21. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 12/12/21 17:00 1-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
22. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 12/12/21 15:00 4-0
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 12/12/21 15:00 4-1
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 2-1
25. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 2-0
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου