ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 12/12/2021 ΛΑΚΩΝΙΑ

 


Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 6-0
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α. 1-3
3. Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α. 0-0

Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΦΙΛΙΣΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. 0-2
5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-1
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-6

Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(9η αγωνιστική)
7. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-4
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 2-2
9. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-1
10. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 2-0

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
11. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 12/12/21 10:30 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
 
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
12. ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 11/12/21 11:00 ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
13. Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/12/21 11:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
 
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(7η αγωνιστική)
14. ΡΟΔΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Σάββατο 11/12/21 14:45 Αναβλήθηκε
15. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σάββατο 11/12/21 14:45 0-1
16. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Σάββατο 11/12/21 14:45 Αναβλήθηκε
17. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 11/12/21 14:45 2-0
18. Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/12/21 14:45 3-2
19. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 17:00 1-0
20. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 12/12/21 14:45 2-0
21. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 12/12/21 17:00 1-0

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
22. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 12/12/21 15:00 4-0
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 12/12/21 15:00 4-1
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 2-1
25. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 2-0


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

BANNER 1

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

AIVALI HOTEL

ΒΟΡΒΗΣ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

SLEEP EXPERTS

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

e-info.gr