ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 7/11/2021

 Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος


Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. 2-0
2. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 0-5
3. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. 5-0

Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. 4-1
5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" Κυριακή 07/11/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. 5-0
6. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0

Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
7. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-2
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε. 2-0
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 0-0
10. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 4-2

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(1η αγωνιστική)
11. ΡΟΔΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Σάββατο 06/11/21 14:45 1-0
12. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00 Αναβλήθηκε
13. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 07/11/21 15:00 1-1
14. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
15. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00 2-1
16. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
17. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
18. Α.Ε.Κ. Β΄ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Κυριακή 07/11/21 15:00 1-0

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
19. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΗΡΩΝ Κυριακή 07/11/21 11:00 0-0
20. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00 0-1
21. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00 2-1
22. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 07/11/21 15:00 0-0
23. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 07/11/21 15:00 2-1


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

ΒΟΡΒΗΣ

AIVALI HOTEL

SLEEP EXPERTS

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

PIZZA PALACE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

Asfalismenos.gr

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

e-info.gr