ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 21/11/2021

 


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
1. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. 1-1
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. 1-1
3. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α. 10-0

Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
4. Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. 1-4
5. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΦΙΛΙΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-6

Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
7. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. 0-1
8. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 0-0
9. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-0
10. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 2-1

Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(3η αγωνιστική)
11. Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 20/11/21 15:00 2-0
12. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 1-1
13. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 0-1
14. Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 1-2
15. Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ Σάββατο 20/11/21 15:00 2-1
16. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 1-2
17. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ Σάββατο 20/11/21 18:00 2-0
18. ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" Κυριακή 21/11/21 15:00 3-0

Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
19. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 21/11/21 11:00 2-1
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:30 2-1
21. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ "ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ" Κυριακή 21/11/21 15:00 2-1
22. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨ Κυριακή 21/11/21 15:00 4-0
23. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ Κυριακή 21/11/21 15:00 0-0


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

NRG SPORTS

Diafimistes.gr

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MOTOPLACE

ACTION BIKE

ΒΟΡΒΗΣ

AIVALI HOTEL

SLEEP EXPERTS

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ "Η ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ"

AGORA

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΕΝΙΑ

PIZZA PALACE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

Asfalismenos.gr

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

e-info.gr