![](https://1.bp.blogspot.com/-khPIfUMjNZ4/YGoKXhyFq7I/AAAAAAAAWTw/zd4qa7qZwp8z_lIY34E7lCbGXKeYvz3WACLcBGAsYHQ/s320-rw/%25CE%259A%25CE%2599%25CE%259D%25CE%2591%25CE%259B.jpg)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Στα πλαίσια της ανάδειξης της εξωστρέφειας της πόλης μας, ο Δήμαρχος Σπάρτης συμμετείχε ενεργά στην πολύ ενδιαφέρουσα τηλεδιάσκεψη που διοργάνωσε το Κίνημα Αλλαγής – ΚΙΝΑΛ, για την αξιοποίηση των προγραμμάτων του Ταμείου Ανάπτυξης για τη Λακωνία!
Τους συγχαίρει δημόσια και τους ευχαριστεί για την ευγενική πρόσκλησή τους.
Επίσης, ο Δήμαρχος Σπάρτης συμμετείχε στην ‘Εκπαιδευτική Ημερίδα’ με θέμα: «Καταγραφή Ενδογενών Δημοσιονομικών Κινδύνων & Εσωτερικός Έλεγχος σε ΟΤΑ & Φορείς Δημοσίου» που διοργάνωσε η International Forum Training & Consulting Ltd & Project Training & Consulting ltd!
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου