![](https://1.bp.blogspot.com/-rkxyvCedYY8/YGs4vFYWxtI/AAAAAAAAWUE/RrgU9k0H5uIR6_ECvet3s4mIHEdm9TSFgCLcBGAsYHQ/s320-rw/169136896_563579681255338_5054329840334498101_n.jpg)
Επιχορήγηση ιδρυμάτων Ιεράς Μητροπόλεως
Ο Δήμος Μονεμβασίας επιχορήγησε με το ποσό των 20.000,00 € τα Ιδρύματα της Ιεράς Μητρόπολης Μονεμβασίας και Σπάρτης, που έχουν την έδρα τους στη διοικητική περιφέρεια του Δήμου μας, για τη συνέχιση του φιλανθρωπικού και κοινωνικού τους έργου.
Ο Παναγιώτατος Μητροπολίτης κ.κ. Ευστάθιος εκφράζει τις ευχαριστίες του για την προσφορά αυτή.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΧΕΙΛΗΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου