![](https://1.bp.blogspot.com/-Lwyyk_XNIpE/YFuX5a1zGOI/AAAAAAAAV_4/WbJa1OIclTYgKBinS8-D5ADuBX8VoIAxACLcBGAsYHQ/s320-rw/viologikos-neapolis.jpg)
Ο Δήμος Μονεμβασίας, υπέβαλε πρόταση στο Πρόγραμμα «ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ» για τη χρηματοδότηση του έργου: «Αναβάθμιση Τριτοβάθμιας Επεξεργασίας στην Ε.Ε.Λ Νεάπολης» συνολικού προϋπολογισμού 910.000,00 € πλέον ΦΠΑ.
Η συγκεκριμένη πρόταση αφορά στην αναβάθμιση της υφιστάμενης Εγκατάστασης Επεξεργασίας Λυμάτων Κοινότητας Νεάπολης με στόχο την επαναχρησιμοποίηση του συνόλου της εκροής για επωφελείς χρήσεις (Άρδευση παρακείμενων καλλιεργειών ελιάς, κηπευτικών, πυρόσβεση, κλπ).
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΧΕΙΛΗΣ
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου