ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

 

Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-0
2.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/11/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-7
3.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-2
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/11/2015:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-0
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο31/10/2000:000-3 α.α.
6.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο31/10/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.2-0
7.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή01/11/2015:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-8
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο31/10/2000:003-0 α.α.
10.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο31/10/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-1
11.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή01/11/2011:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-3
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Α΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
14.ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)Ε.Π.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
15.ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ε.Κ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
16.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
17.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή01/11/2015:000-0
19.Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ."Φ. ΒΑΡΔΑΞΗΣ"Κυριακή01/11/2015:001-0
20.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/11/2015:001-3
21.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/11/2015:001-1
22.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή01/11/2015:002-2
23.ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/11/2015:000-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

Πρόσφατες καταχωρήσεις

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

PIZZA PALACE

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ΠΛΑΓΑΚΗΣ

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

Asfalismenos.gr

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

SPARTA LUXURY

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

ΚΑΘ΄ΕΚΑΣΤΗΝ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ