ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

 

Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-0
2.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/11/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-7
3.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-2
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/11/2015:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-0
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο31/10/2000:000-3 α.α.
6.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο31/10/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.2-0
7.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή01/11/2015:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-8
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο31/10/2000:003-0 α.α.
10.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο31/10/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-1
11.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή01/11/2011:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-3
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Α΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
14.ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)Ε.Π.Σ. ΕΥΒΟΙΑΣΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
15.ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ε.Κ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
16.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
17.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚυριακή01/11/2015:00Αναβλήθηκε
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή01/11/2015:000-0
19.Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ."Φ. ΒΑΡΔΑΞΗΣ"Κυριακή01/11/2015:001-0
20.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/11/2015:001-3
21.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/11/2015:001-1
22.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή01/11/2015:002-2
23.ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή01/11/2015:000-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ

ΑΦΑΙ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2731026347

NEOPTIC

EVROTAS CLEAN

ESTHIQUE

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΟΙ ΛΑΚΩΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ

LAKONES.gr

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΡΟΑΞΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

BANNER 1

LAKONES.gr ΝΕΑ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΑΦΟΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

SLEEP EXPERTS

ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ VERGADOU 2731021701

ΕΜΙΛΥ ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ

MONEMVASIA GROUP

IATRIKOS.gr

NRG SPORTS

VOiD ΣΠΑΡΤΗ

Diafimistes.gr

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

AGORA

ΦΟΥΝΤΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ & YIOI ΣΠΑΡΤΗ

ΠΙΑΤΣΑ

ΨΗΣΤΑΡΙΑ ΚΑΦΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗ

ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Greek Exports Directory

GRAD ΔΙΕΘΝΗ ΜΕΣΙΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΠΑΡΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑ

ANT1 SOUTH

BEST RADIO

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

BUSINESS ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΗ 2731022395

GRAD GROUP

LAKONIA REAL ESTATE