Τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου Λακωνίας του Σαββατοκύριακου

 

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
2.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/10/2016:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.0-1
3.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή18/10/2016:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-6
4.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-2
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο17/10/2000:003-0 α.α.
6.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο17/10/2016:00ΣΙΑΧΑΜΗ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-4
7.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-1
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
10.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-0
11.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή18/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-3
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:001-0
14.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΚυριακή18/10/2016:002-1
15.ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/10/2016:001-1
16.Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:002-0
17.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/10/2016:000-1
18.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/10/2016:001-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

WAY CUP

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ΠΛΑΓΑΚΗΣ

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΙΑΤΣΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

Asfalismenos.gr

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΤΟΥΜΑΝΗΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

SPARTA LUXURY

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

ΚΑΘ΄ΕΚΑΣΤΗΝ

EURONICS

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

EINFO.GR