Τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου Λακωνίας του Σαββατοκύριακου

 

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
2.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/10/2016:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.0-1
3.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή18/10/2016:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-6
4.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-2
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο17/10/2000:003-0 α.α.
6.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο17/10/2016:00ΣΙΑΧΑΜΗ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-4
7.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-1
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
10.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-0
11.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή18/10/2016:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-3
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:001-0
14.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΚυριακή18/10/2016:002-1
15.ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/10/2016:001-1
16.Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥΚυριακή18/10/2016:002-0
17.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/10/2016:000-1
18.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/10/2016:001-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχόλια

Πρόσφατες καταχωρήσεις

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ

PIZZA PALACE

ΑΔΑΜΑΚΟΣ

WAY CUP

ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

KOTRONAS FLOWER

ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ

e-click

ΠΛΑΓΑΚΗΣ

ESTHIQUE

ΤΕΝΤΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΔΗΜΟΣ

GRAD

ΠΙΑΤΣΑ

ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ

Asfalismenos.gr

ΜΑΝΔΡΩΖΟΣ

ΚΟΡΤΖΗΣ

SPARTA LUXURY

ANT1 SOUTH

ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ

ΜΑΜΑΣ

BEST RADIO

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΤΙΚΗ

ΚΑΘ΄ΕΚΑΣΤΗΝ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΒΕΚΡΑΚΟΣ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ

ΟΔΗΓΟΣ