ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο08/02/2015:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-0
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο08/02/2015:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-2
3.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/02/2015:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-1
4.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή09/02/2015:30, ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-0 α.α.
Α1΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο08/02/2015:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-1
6.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή09/02/2015:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
7.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή09/02/2015:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-3
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/02/2015:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-1
Β΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο08/02/2015:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
10.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο08/02/2015:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
11.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή09/02/2015:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.9-0
12.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή09/02/2015:30ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.1-3
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/02/2010:304-1
14.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή09/02/2015:001-2
15.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή09/02/2015:002-1
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΑΤΡΩΝΚυριακή09/02/2015:000-3
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή09/02/2015:000-2
18.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή09/02/2015:000-1
19.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΦ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΚυριακή09/02/2015:001-0
20.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή09/02/2015:000-0
21.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή09/02/2015:000-1
22.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή09/02/2015:002-1
23.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή09/02/2015:002-0
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-12 (5ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ 12 - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 12Ε.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΣάββατο08/02/2012:302-0
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-14 (5ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14Ε.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΣάββατο08/02/2014:003-2
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες


Α1΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο15/02/2015:30
2.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο15/02/2015:30
3.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο15/02/2015:30
Β΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο15/02/2015:30
5.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο15/02/2015:30
6.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο15/02/2015:30
7.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο15/02/2015:30
Κ 14 (Τελική φάση)
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (1ος αγώνας)ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο15/02/2011:00
Κ 16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη12/02/2015:30

Σχόλια

ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

ΟΔΗΓΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

GREEKEXPORTS.GR

E-INFO.gr

Δημοφιλείς αναρτήσεις από αυτό το ιστολόγιο

Έφυγε η Στέλλα - Πάγωσε η Σπάρτη...

ΑΣΕΠ: 19 προσλήψεις στο Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης

Το πρώτο χαμόγελο φάνηκε στο πρόσωπο του Κώστα...MONEMVASIANEWS.GR

Κορυφαίος αθλητής του 2019 στην κατηγορία Κ18 αναδείχθηκε ο Λάκωνας Γιάννης Καριοφύλλης